Yazılım Uzmanlığı

Neden Yazilimcılar Ençok Aranan Profesyoneller Arasindadir?

Günümüzde bilgisayar yazilimlari tüm kamu ve özel isyerlerinde is hayatinin vazgeçilmez araçlari haline gelmistir. Yazilim sistemleri olmadan bankalar,hastaneler,oteller,devlet kurumlari ve fabrikalar islerini yapamaz duruma gelmislerdir. Bir is yerinde yapilan islerin bilgisayar programlari ile gerçeklestirilmesi islerin daha hizli ve az maliyetle yapilmasini saglamaktadir.Yazilimlarin gelistirilmesi kullanicilara sunulmasi ve kullanici isteklerine göre degistirilmesi Yazilim Uzmanlari tarafindan saglanmaktadir. Sayilan nedenlerden dolayi Yazilim Uzmanlari firmalarin vazgeçilmez çalisanlaridir. Ayrica Yazilim Uzmanligi en çok para kazanilan meslekler arasindadir.

Yazılım Seminerlerimize Katılarak Yazilim alanında kendinizi geliştirebilirsiniz !

Yazılımcılar  SQL,C#,ASP.NET,Java  gibi yazilim dillerinde yetkinliğini arttırarak  Windows Tabanli,WEB Tabanlı ve Mobil Tabanlı programlar gelistirebilmektedirler. 

Yazılımcılar neler yapar?

Her türlü yazilim gelistirme projelerinde, bilgi ve tecrübesi düzeyinde, tasarim, uygulama gelistirme ve test asamalarinda çalisir. Yazılım alanında çalışanlar sektörde    Programci, Analist Programci, Yazilim Gelistirme Uzmani,Uygulama Analisti, Yazilim Mimari,Yazilim Proje Yöneticisi  gibi ünvanlarıalmaktadırlar. 

 

İletişim

Adres: Güzelyalı Mahallesi. Uğur Mumcu Bulvarı. Akdamar Sitesi Çukurova-Adana
Tel: 0(506) 641-3616
Fax:
Email: adana@platon.com.tr